Vinox Gri 1,5 Göz Granit Eviye 50X100 Cm Vx-002 VX-002GRI
Vinox Gri 1,5 Göz Granit Eviye 50X100 Cm Vx-002 VX-002GRI
Vinox Gri 1,5 Göz Granit Eviye 50X100 Cm Vx-002 VX-002GRI

Vinox Gri 1,5 Göz Granit Eviye 50X100 Cm Vx-002 (VX-002GRI)

0,00
Marka : Vinox
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺2.478,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.058,00(KDV Dahil)

Altın Akça granit eviye sağlam olduğu kadar ısıyada dayanıklıdır. Tasarım ve görünüş açısından oldukça şık ve güzel bir estetiğe sahiptir uzun ömürlüdür. Bakteri üremesini engeller. Akan suyun sesini azaltır ve hazneye sıcak su doldurarak işlem yapmak istediğinizde su daha uzun süre sıcak kalır. Siyah,Beyaz,AntrasitBej,Gri renk seçenekleri sunmaktadır. Paslanmaz çelik hazne süzgecine sahiptir deforme olmaz yıpranmaz.

 

 

 

       
Kargo Süreci ve Taşıma Sigortası. 

Altın Akça beyaz granit eviye sifon takımı ve nakliye dahildir.
Siparişleriniz 1-7 İş günü arasında kargoya teslim edilir. 
Ürünleri teslim alırken, kargo firma ile kontrol sağlayabilirsiniz. Hasar olması  ve hasar tespit tutanağı tutulması durumunda 2 iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi sağlanacaktır.
Hasar tespit tutanağı tutulmaması durumunda ise;
Ürünlerde hasar olması durumunda, teslim aldıktan sonra 2 iş günü içerisinde bize bildirmeniz durumunda koşulsuz iade ve değişim sağlanmaktadır. Garanti Koşulları ve Ürün Dayanıklılığı

  •   Altın Akça Granit Eviyeler 2 yıl garantilidir. 
  •  Ürünün yüksek dereceli ısı ile teması, yüksek dereceli asidik ve bazik özellikli maddelerin kullanımı ve temizlenmesi, üzerine sert madde düşürmeler durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. 
  •  Ürünler granit olduğu için uzun yıllar kullanıma uygundur. Ürünle birlikte kullanma talimatı gönderimi sağlanmaktadır. Renkler

  Tüm modellerde;

  •   Siyah,
  •   Beyaz,
  •   Gri,
  •   Antrasit ,
  •   Bej, renkleri bulunmaktadır. Temizlik ve Hijyen

  Altın Akça Granit Eviye temizliğini;

Granit Eviye modelleri son derece sağlam, dayanaklı ve gözeneksizdir. Bu özellikleri ile uzun ömürlü ve hijyeniktirler. Temizliği de oldukça kolay olmaktadır. Sabunlu bez veya fırça ile yavaş dairesel hareketlerde ovalamak, temizlik konusunda sizlere hızlıca yardımcı olacaktır. Temizlik aşaması bittikten sonra, kalan madde artıklarının tam olarak temizlenmesi için iyice durulama ile temizlemeniz sağlıklı olacaktır.  

 

Etiketler
, ,
https