Filli Boya Betakril Tavan Boyas 3.5Kg 3000-0006-66-00001
Filli Boya Betakril Tavan Boyas 3.5Kg 3000-0006-66-00001

Filli Boya Betakril Tavan Boyas 3.5Kg (3000-0006-66-00001)

0,00

Uygulama yapilacak yüzeyin cinsine, emiciligine ve yapisina göre 1 Kilogram ile tek katta 5,5-7 m 2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalismasi yapilmalidir.

Akrilik emülsiyon esasli, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmis bir iç cephe tavan boyasidir.

Firça ve rulo uygulamalarinda temiz su ile ilk katta %40, ikinci katta %25 oraninda inceltilerek iki kat halinde uygulanmasi tavsiye edilir.

Dokunma kurumasi: 1 saat Katlar arasi bekleme süresi: 6 saat Son Kuruma: 24 saat daha yüksek bagil nem ve düsük sicaklikta kuruma süresi uzayabilir.

ÖZELLIKLERI Betakril Tavan, mat ve pürüzsüz görünüslü, beyaz, yüksek örtücülüge sahip bir tavan astar boyasidir. Uygulandigi yüzeyle bütünlesir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasinda yayilma gücü sayesinde isçilik tasarrufu saglar, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

UYGULANACAK YÜZEYLER Betakril Tavan, eski boyali ve yeni boyanacak düzgün mineral esasli iç yüzey tavanlarinda kullanilir.

Betakril Tavan uygulanacak yüzeyler düzgün, saglam, kuru, temiz ve boyayi tasiyabilecek durumda olmalidir. Eski boyali ve yeni sivali yüzeylere Momento Dönüsüm Astari kullanilmalidir. Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sicakliginin +5°C ile +30°C arasinda olmasina dikkat edilmelidir. Firça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.


Ürününüz size ulastigi zaman paketi Kargo Görevlisinin yaninda kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPIT RAPORU” Tutturunuz.Tutanaksiz ve Kontrolsuz teslim alinan urunler kargodan saglam teslim edilmis görülür.Siparis verildigi andan itibaren bu madde kabul edilmis sayilir


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
https